Štítky:

Info o pohybu "podezřelých" osob v naší obci a okolí

Vážení spoluobčané, upozorňujeme, že se v posledních dnech množí informace o pohybu "podezřelých" osob v naší obci a okolí. Již došlo ke krádeži na zahradě rodinného domu. Dbejte opatrnosti a zabezpečte si svůj majetek.

Výroba adventních dekorací 26.11.2022

adventní věnce.jpeg

3.12.2022 ADVENT v Tehově PROGRAM

Informace k dodávkám vody

Počínaje dnem 14. listopadu 2022 bude probíhat kontrola vodovodního řádu z důvodu opakování se zhoršené kvality některých parametrů dodávané vody - v tomto případě tlaku.
Bude provedena kontrola všech armatur, potrubí a dalších prvků, což by mělo vést k obnovení dodávek vody ve všech parametrech.

Omluva k živému vysílání OZ z 9.11.2022

Vážení spoluobčané,

při živém vysílání dne 9.11.2022 došlo k technickým problémům při spojení s YT streamem a přes veškerou snahu se stream nepodařilo zprovoznit a byl vytvořen nový, v kterém byl odvysílám zbytek zastupitelstva.

Za technické potíže se omlouvám. Petr Žaloudek

Živé vysílání zastupitelstva obce dne 9.11.2022 od 19:00h

PORUCHA DODÁVKY VODY

V naší obci dochází k poruchám v dodávkách vody a to jak v Tehově, tak v Nemíži. Situace je způsobena pravděpodobně připojením vodovodu do Libže. Shodl jsem se na tom s panem Zavřelem (VHS) - jejich zařízení pracuje normálně, vodu z naší soustavy "strhává" pravděpodobně odběr z Libže. Tato situace je řešena s projektantem tohoto propojení (potrubí do Libže - PE 100). Veřejnost bude průběžně informována o výsledcích jednání.

3.12.2022 Rozsvěcení stromečku a adventní koncert v Tehově

Drakiáda 29. 10. 2022

Z důvodu nepřízně počasí se Drakiáda odsouvá o týden, a to na sobotu 29.10. 2022 od 14.30 hod.  Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Hasiči Tehov

Živé vysílání ustavujícího zastupitelstva obce dne 17.10.2022 od 19:00h