Prohlášení o přístupnosti

Tato webová prezentace je vytvořena s ohledem na maximální přístupnost obsahu. Splňuje všechny důležité zásady přístupnosti podle Pravidel přístupnosti pro weby veřejné správy.

Uspořádání a ovládání stránek je navrženo tak, aby stránky byly dostupné jak pro alternativní prohlížeče, tak i pro osoby se specifickými potřebami. Některé texty nejsou definovány v relativních jednotkách. Pro zvětšení je potřeba použít systémových nástrojů (nastavení prohlížeče).

Kód stránek je vytvořen v souladu s normou HTML 5 a pomocí kaskádových stylů CSS. Stránky jsou přístupné i po vypnutí Javascriptových funkcí bez ztráty obsahové a navigační informace.

Některé informace na tomto serveru jsou nabízeny v podobě dokumentů formátu PDF, a to zejména z takových důvodů, že buď obsahují typografické prvky a formátování, které webový formát nepodporuje, nebo jsou příliš velké a je vhodné jejich stažení. Pro zobrazení takových dokumentů je třeba mít nainstalovaný prohlížeč Adobe Reader, který je zdarma ke stažení z internetového serveru společnosti Adobe.

V některých případech je dokument zveřejněn ve formátu DOC. Takovýto soubor dokáže zobrazit a editovat většina běžně používaných textových editorů.

Vaše případné náměty či informace o problémech při zobrazovaní těchto stránek můžete zaslat na adresu webmaster@tehov-obec.cz.

Mapový portál obce Tehov

www.geosense.cz/geoportal/tehov-benesov

Úřední hodiny OÚ Tehov

Po 8:00-12:00 12:30-16:00
St 8:00-12:00 17:00-20:00
(17:00-20:00 je přítomen starosta)
Čt 8:00-12:00

POPLATEK ZA PSA r.2016

Vážení občané,
poplatek za psa za r.2017 je splatný do 31.3.2017.
Za jednoho psa 100,- Kč, za každého dalšího 200,- Kč.
Poplatek můžete uhradit v hotovosti na obecním úřadě
nebo převodem na účet č.320078309/0800.