Štěpánovská pouť 25.-27.8.23 program

25.8. - 27.08.2023_Hlavní plakát_pouť (2).jpg

Pozor, letos u fotbalového hřiště, nikoliv na Náměstí.

Pozvánka na tradiční štěpánovskou pout, která se uskuteční ve dnech 25.-27.08.2023. Nenechte se zmást slovem tradiční. Tradiční zůstává asi pouze datum. Letos je totiž pouť oděna do úplně nového kabátu! Zvláštní zmínku zasluhuje letošní novinka, kdy nás obohatí noví provozovatelé pouťových atrakcí a stejně tak i noví stánkaři. Den za dnem Vás budeme bavit různorodým programem a řada stánkařů se bude v prodejní dny střídat. To je další důvod, proč byste si neměli nechat ujít ani jeden den této pouti.

• Pátek 25.08.2023
    • 19:00 Rocková pouť (kapely Allmara, Hardmok, Vosí Hnízdo, Psychohlína a Rollba)
    • Pouťové atrakce
  • Sobota 26.08.2023
    • 13:00 vystoupí kapela Nouzovej stav
    • Souběžně s tím bude v průběhu odpoledne probíhat stánkový prodej a provoz pouťových atrakcí.
    • 17:00 hodin mistrovský zápas – mužstvo B - fotbal
    • 18:00 hodin diskotéka – DJ Werča
  • Neděle 27.08.2023
    • 8:30 mše svatá v kostele sv. Bartoloměje
    • 10:00 vystoupení kapely Sebranka
    • 15:00 vystoupení kapely Plavci a Jan Vančura
    • 17:00 mistrovský zápas mužstvo A – fotbal
    • Souběžně s tím bude v průběhu celého dne probíhat stánkový prodej a provoz pouťových atrakcí.

A na co se můžete těšit ze stánkového prodeje? Máme potvrzen stánek s keramikou, dřevěnými hračkami, bylinnými čaji, včelími produkty, polymerovými šperky, klobouky, sójovými svíčkami, vlasovými doplňky pro holčičky, bižuterií, epoxidovanou pryskyřicí, koženými výrobky, kameny, deštníky, papírovými výrobky, přírodní kosmetikou, dekoračním zbožím, oblečením, výrobky z korku, šperky z chirurgické oceli a řadu dalšího. Nebude chybět ani malování na obličej.

A když Vám vyhládne, tak se můžete těšit od langošů, grilované kýty, bramboráků, hamburgerů a smažáků až po sladkou tečku jako jsou např. palačinky, donuty či cukrová vata

Budeme se těšit na setkání s Vámi a pozor, letos u fotbalového hřiště, nikoliv na Náměstí.

Město Trhový Štěpánov

2. 5. Zikmund