Příspěvky nové narozeným občánkům obce

Vážení rodiče nově narozených občánků obce Tehov,

pokud se Vám narodilo děťátko v průběhu roku 2021 a matka měla v době jeho narození hlášený trvalý pobyt v obci Tehov, Petříny nebo Nemíž, máte možnost od obce Tehov obdržet příspěvek. V takovém případě je nutné vyplnit a zaslat /předat přihlášku.

Přihlášku naleznete na webových stránkách obce www.tehov-obec.cz  nebo si ji můžete vyzvednout / předat na obecním úřadě osobně.

Poté budete kontaktováni zastupitelem obce a bude domluveno osobní předání finančního příspěvku s blahopřáním.

S ohledem na ochranu osobních údajů je nutný souhlas zákonného zástupce dítěte se zpracováním osobních údajů. Z tohoto důvodu nebude možné předání příspěvku automaticky, nýbrž pouze na základě Vašeho souhlasu vyplněnou a podepsanou přihláškou.

Stejně tak můžete udělit i souhlas se zveřejněním blahopřání v místním občasníku v rubrice "Vítáme nové občánky"

Mapový portál obce Tehov

www.geosense.cz/geoportal/tehov-benesov

Úřední hodiny OÚ Tehov

po, st, čt : 8:00 - 12:00

st : 17:00 - 19:00

POPLA:TEK ZA PSA 2021

Vážení občané,
poplatek za psa za r.2021 je splatný do 31.3.2021.
Za jednoho psa 200,- Kč, za každého dalšího 400,- Kč. Majitelé psa, kterým je nad 63 let mají 50% slevu.

Poplatek za hrob splatný 2018 je 200,- za jednohrob a 400,- Kč za dvojhrob.

Poplatek za odpad Nemíž:

Trvalý pobyt 1000,- Kč

Rekreační pobyt 450,- Kč

Chata 550,- Kč

Poplatek můžete uhradit v hotovosti na obecním úřadě
nebo převodem na účet č.320078309/0800.