Nápověda k RSS

Pomocí RSS můžete mít nepřetržitě přehled o nových příspěvcích, aktualitách a podobně, aniž byste museli pravidelně navštěvovat konkrétní web. V tomto případě předchozí stránku.

Po kliknutí na tlačítko RSS na předchozí stránce získáte v horním panelu adresy prohlížeče

Tento odkaz můžete použít k odběru prostřednictvím samostatné aplikace, kterou si můžete stáhnout například z: www.slunecnice.cz/internet-a-komunikace/rss-ctecky/. Nebo prostřednictvím jiné webové stránky, například www.seznam.cz, kde je pod tlačítkem "Přidat boxík", nacházejícím se v spodní části stránky, možnost odkaz vložit.

Případně pokud používáte prohlížeč Mozilla Firefox, můžete si po kliknutí na RSS tlačítko na předchozí stránce nastavit nahoře stránky RSS kanálu odběr prostřednictvím oblíbených záložek prohlížeče. To znamená, že se vám v záložkách vytvoří složka, do které budou automaticky přibývat odkazy na jednotlivé příspěvky.

Mapový portál obce Tehov

www.geosense.cz/geoportal/tehov-benesov

Úřední hodiny OÚ Tehov

Vzhledem k vyhlášené karanténě bude provoz na OÚ omezen na nezbytně nutnou dobu. Pokud bude třeba, volejte na č.tel. 724 808 494 a v případě potřeby je možné domluvit i osobní schůzku.

POPLA:TEK ZA PSA r.2019

Vážení občané,
poplatek za psa za r.2020 je splatný do 31.3.2020.
Za jednoho psa 200,- Kč, za každého dalšího 400,- Kč. Majitelé psa, kterým je nad 63 let mají 50% slevu.

Poplatek za hrob splatný 2018 je 200,- za jednohrob a 400,- Kč za dvojhrob.

Poplatek můžete uhradit v hotovosti na obecním úřadě
nebo převodem na účet č.320078309/0800.

6. 4. Vendula

Zítra: Heřman, Hermína